O nas

Seria wyścigów płaskich Maluch Trophy z inicjatywy Christoph Carion już od 2010 roku przyciąga fanów kultowego Fiata 126. Spotykamy się cyklicznie na polskich i zagranicznych torach wyścigowych, gdzie możemy łączyć pasję do motorsportu i klasycznych samochodów.

 

Czym jest Puchar Maluch Trophy?

Nasze wyścigi torowe skupiają nie tylko miłośników Fiata 126, ale przede wszystkim zwolenników sportu samochodowego rozgrywanego w duchu fair play i wzajemnego szacunku. Wiemy, że każdy startujący Maluch ma za sobą długie godziny przygotowań w garażach i warsztatach, dlatego szczególnie dbamy o swoje auta, kierowców i ich bezpieczeństwo. Podczas naszych zawodów możesz czerpać satysfakcję z rywalizacji z pozostałymi zawodnikami i walczyć o jak najlepsze miejsce w klasyfikacji, a przy okazji dobrze się bawić.

Maluch Trophy to nie tylko rywalizacja na torze ale również wieloletnie przyjaźnie, niepowtarzalna atmosfera i wzajemna pomoc zawodników.

Jeśli chcesz poczuć atmosferę sportu motorowego, samochodowego w najlepszym wydaniu, jako zawodnik lub kibic, zapraszamy na Maluch Trophy.