Wyścig Górski Kielce 3 – 4 maj | Maluch Trophy
18564
post-template-default,single,single-post,postid-18564,single-format-standard,theme-bridge,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-4,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Wyścig Górski Kielce 3 – 4 maj

3 i 4 maja odbędzie się górska runda Maluch Trophy. Po ponad 20 latach ściganie rangi mistrzostw Polski powraca na legendarny tor Kielce. Wyścigi co prawda nie odbędą się na pełnej pętli wyścigowej, a na małej pętli toru wraz z kawałkiem podjazdu na odcinku leśnym ale mamy nadzieję, że jest to pierwszy krok do powrotu wyścigów na Miedziana Górę.

Zawody mają też inną charakterystykę niż nasze tradycyjne ściganie bo w Kielcach nasi zawodnicy będą mierzyć się z czasem w czterech podjazdach wyścigowych.

W piątek i sobotę o godzinie 9.30 zawody rozpoczynają się od dwóch podjazdów treningowych, natomiast podjazdy wyścigowe rozpoczynają się od godziny 13.30.

Tor Kielce – Wykień 95. 26-085 Ćmińsk

Wstęp bezpłatny. Wyścigi można oglądać z punktu widokowego zlokalizowanego w budynku toru (ograniczona, biletowana ilość miejsc) oraz z punktów widokowych zaznaczonych na mapie poniżej.