Maluch Trophy | Oficjalna strona serii wyścigów Fiata 126p | Maluch Trophy
2
page-template-default,page,page-id-2,theme-bridge,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-4,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Fajna ekipa, która ściga się Maluchami

Od lewej: Michał Ghany , Kamil Osóbka , Marek Kurzętkowski , Robert Zalewski , Mirosław Janduła , Paweł Żeromiński , Oskar Klimek , Tomek Koza , Michał Szlachta , Kuba Dałek

O nas, czyli krótka historia Maluch Trophy

Seria wyścigów płaskich Maluch Trophy z inicjatywy Christoph Carion już od 2010 roku przyciąga fanów kultowego Fiata 126. Spotykamy się cyklicznie na polskich i zagranicznych torach wyścigowych, gdzie możemy łączyć pasję do motorsportu i klasycznych samochodów.

Czym jest Puchar Maluch Trophy?

Nasze wyścigi torowe skupiają nie tylko miłośników Fiata 126, ale przede wszystkim zwolenników sportu samochodowego rozgrywanego w duchu fair play i wzajemnego szacunku. Wiemy, że każdy startujący Maluch ma za sobą długie godziny przygotowań w garażach i warsztatach, dlatego szczególnie dbamy o swoje auta, kierowców i ich bezpieczeństwo. Podczas naszych zawodów możesz czerpać satysfakcję z rywalizacji z pozostałymi zawodnikami i walczyć o jak najlepsze miejsce w klasyfikacji, a przy okazji dobrze się bawić.

Wycinki z gazet z początków MT 2011-2012

Tory wyściowe na których jeździliśmy

Jeśli chcesz poczuć atmosferę sportu motorowego, samochodowego w najlepszym wydaniu, jako zawodnik lub kibic, zapraszamy na Maluch Trophy.