Sala sławy pucharu Maluch Trophy
W tym miejscu przedstawiamy Wam Mistrzów Polski wszystkich dywizji Maluch Trophy.
Sala sławy pucharu Maluch Trophy
W tym miejscu przedstawiamy Wam Mistrzów Polski wszystkich dywizji Maluch Trophy.
2022 |
Mistrz Polski – Jacek Chojnacki Vice MP – Marek Kurzętkowski Drugi Vice MP – Jakub Dałek |
2021 |
Mistrz Polski – Marek Kurzętkowski Vice MP – Jacek Chojnacki Drugi Vice MP – Paweł Krakowski |
2020 |
Mistrz Polski – Chojnacki Jacek |
2019 |
Mistrz Polski – Chojnacki Jacek Vice MP – Kurzętkowski Marek Drugi Vice MP – Ostrowski Grzegorz |
2022 |
Mistrz Polski – Michał Szlachta Vice MP – Qba Sykucki Drugi Vice MP – Tomasz Koza |
2021 |
Mistrz Polski – Qba Sykucki Vice MP – Mirosław Janduła Drugi Vice MP – Robert Wilk |
2020 |
Mistrz Polski – Janduła Mirosław Vice MP – Sykucki Jakub Drugi Vice MP – Wielgosz Maciej |
2019 |
Mistrz Polski – Wielgosz Maciej Vice MP – Sykucki Jakub Drugi Vice MP – Koza Tomasz |
2018 |
Mistrz Polski – Szlachta Michał Vice MP – Janduła Mirosław Drugi Vice MP – Sykucki Jakub |
2017 |
Mistrz Polski – Ghany Michał Vice MP – Janduła Mirosław Drugi Vice MP – Szlachta Michał |
2016 |
Mistrz Polski – Ghany Michał Vice MP – Wielgosz Maciej Drugi Vice MP – Janduła Mirosław |
2015 |
Mistrz Polski – Tadla Konrad Vice MP – Stachowiak Damian Drugi Vice MP – Ghany Michał |
2014 |
Mistrz Polski – Tadla Konrad Vice MP – Ghany Michał Drugi Vice MP – Chojnacki Jacek |
2013 |
Mistrz Polski – Tadla Konrad Vice MP – Mrówczyński Dawid Drugi Vice MP – Krakowski Paweł |
2012 |
Mistrz Polski – Tadla Konrad Vice MP – Osóbka Kamil Drugi Vice MP – Wojciechowski Aleksander |
2022 |
Mistrz Polski – Oskar Klimek |
2018 |
Mistrz Polski – Bartosz Idźkowski Vice MP – Klimek Oskar Drugi Vice MP – Osóbka Kamil |
2017 |
Mistrz Polski – Bartosz Idźkowski Vice MP – Klimek Oskar |
2016 |
Mistrz Polski – Bartosz Idźkowski Vice MP – Tyras Jarosław Drugi Vice MP – Szulc Przemysław |
2015 |
Mistrz Polski – Bartosz Idźkowski Vice MP – Osóbka Kamil Drugi Vice MP – Kuczyński Janusz |
2014 |
Mistrz Polski – Carion Christophe Vice MP – Wysmyk Paweł Drugi Vice MP – Osóbka Kamil |
2013 |
Mistrz Polski – Hercog Jarosław Vice MP – Wysmyk Paweł Drugi Vice MP – Carion Christophe |
2012 |
Mistrz Polski – Carion Christophe Vice MP – Zugajewicz Michał Drugi Vice MP – Kopacz Paweł |