Pierwszy trening w 2020 zaliczony | Maluch Trophy
Bo długiej przerwie maluch-trophy wraca na tor. W piątek 19 czerwca na swój debiutancki trening przyjechał Grzegorz Socha - nowy zawodnik Dywizji 1. Oraz Paweł Krakowski - wrócił do malucha po 7 latach przerwy , będzie startować w Dywizji 0.
maluch, 126p , race , wyścigi , tor poznań , classic, fiat 126
18239
post-template-default,single,single-post,postid-18239,single-format-standard,theme-bridge,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-4,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Pierwszy trening w 2020 zaliczony

Po długiej przerwie Maluch Trophy wraca na tor. W piątek 19 czerwca na swój debiutancki trening przyjechał Grzegorz Socha – nowy zawodnik Dywizji 1 oraz Paweł Krakowski, który wrócił do malucha po 7 latach przerwy i swoje starty w najbliższym sezonie wiąże z Dywizją 0.

Nie ukrywamy , że jesteśmy bardzo szczęsliwi , że zostały otwarte wszelakie tory wyścigowe. O czasach na razie nie możemy mówić jakie nowi zawodnicy kręcili, tego dowiedzie się na pierwszej kwalifikacji. Dowiecie sie tego tylko on-line , ponieważ pierwsze zawody w tym sezonie odbędą się niestety bez publiczności. Dlatego zachęcamy was do obserwowania zawodów przez naszą strone , facebooka i instagrama. Będziemy sie starać udostępniać zdjęcia i wyniki na bierząco.

Poniżej , krótka galeria z treningu.